Razafindratandra Armand Gaetan

Njegova eminenca kardinal Armand Gaetan Razafindratandra (fr. Armand Gaétan Razafindratandra), (b. 7. avgust 1925, Ambohimalaza, Madagaskar). Madagaskar kardinal. Mahayangi škof od 27. aprila 1978 do 3. februarja 1994. nadškof Antananarivo od 3. februarja 1994 do 7. decembra 2005. kardinal-duhovnika z naslovom Cerkev Ss. Silvestro e Martino ai Monti od 26. novembra 1994

katoliški enciklopediji. EdwART. 2011.